9 września 2016

Lampa antydepresyjna

TERAPIA LAMPĄ ANTYDEPRESYJNĄ FOTOVITA

fotovita-03

 

 • DLA KOGO?:
  Fototerapia zalecane jest dla osób u których występuje pogorszenie funkcjonowania w miesiącach jesiennych/zimowych, w tym: – obniżenie nastroju, – przygnębienie, brak motywacji, – trudności z zasypianiem lub/i wzmożona potrzeba snu, – nieuzasadniony niepokój, drażliwość, – spadek libido (popędu), u kobiet nasilenie zespołu przedmiesiączkowego, – objadanie się (zwiększone zapotrzebowanie na słodycze).  
 • EFEKTY:
  strzalkamala wyraźna poprawa samopoczucia,
  strzalkamala poprawa jakości pracy (większa koncentracja, motywacja do działania),
  strzalkamala zmniejszenie ochoty spożywania słodyczy,
  strzalkamala regulacja rytmów dobowych.

  Badania wskazują na 80% skuteczność terapii!
   

 • PRZECIWWSKAZANIA:
  strzalkamala choroby oczu lub/i zażywanie leków wywołujących nadwrażliwość na światło.

  Poza tymi przypadkami całkowicie bezpieczna dla zdrowia!


  Co to jest fototerapia?
  Terapia lampą antydepresyjną skierowana jest do osób z okresowym obniżeniem nastroju w sezonie jesiennym i zimowym. Sezonowe obniżenie nastroju może być spowodowane brakiem dostępu do naturalnego światła słonecznego.

  Fototerapia  polega na naświetlaniu oczu jasnym światłem podobnym do słonecznego. Lampa Fotovita jest atestowanym wyrobem medycznym – posiada wpis do Rejestru Wyrobów Medycznych oraz Deklarację CE 0044 (wydana przez jednostkę notyfikowaną TÜV NORD CERT GmbH oznacza pełną kontrolę procesu projektowania, produkcji i wprowadzania na rynek).

  Specjalny filtr pozbawia światło pozbawiane szkodliwego promieniowania ultrafioletowego czyniąc je bezpiecznym dla zdrowia.

  Sesje fototerapii poprzedzone są spotkaniem konsultacyjnym z psychologiem mającym na celu diagnozę trudności i dostosowanie formy fototerapii do potrzeb konkretnego pacjenta. Naświetlania odbywają się w cyklu (kilka/kilkanaście sesji) i trwają zwykle 30 min.  

 

 • KOSZT: 30zł/sesja
  strzalkamala istnieje możliwość wspólnego odbywania sesji przez jedną, dwie, lub trzy osoby + jednorazowa konsultacja kwalifikacyjna na terapię (50zł) – 30 min.


ZAPRASZAMY!