Relacja z I edycji Treningu Kreatywnego Myślenia

kk1Kiedy ostatnio robiłeś/aś coś po raz pierwszy?- czyli relacja z I edycji Treningu Kreatywnego Myślenia

 

W ciepłym i przytulnym wnętrzu salki warsztatowej KsiążKAwiarni pojawia się pierwsza osoba, potem wchodzą kolejne – grupami lub pojedynczo. Nie wiedzą jeszcze czego się spodziewać. Część z nich chce znaleźć inspirację, część zrelaksować się po wymagającym dniu pracy, inne są po prostu ciekawe. Jak wygląda trening kreatywnego myślenia? Czego mogę się nauczyć? Jak wykorzystam tę wiedzę?

Warsztaty ruszają, a wraz z nimi pojawiają się salwy śmiechu, przeplatane chwilami skupienia, ćwiczenia i rozmowy, praca indywidualna i w zespołach. A że apetyt rośnie w miarę jedzenia – uczestniczki i uczestnicy chętnie poćwiczyliby jeszcze, gdy niepostrzeżenie spotkanie dobiega końca.

„Szkoda, ze warsztaty nie trwały przynajmniej godzinę dłużej”; ”Bardzo mi się podobało, otworzyłam się na pomysły.”; „ Bardzo fajne zajęcia bawiłam się świetnie, uruchomiłam skojarzenia.” – to tylko niektóre z opinii osób uczestniczących. Wszystkie poleciłyby też udział w warsztacie innym.

Dlaczego? Bo kreatywność to przede wszystkim dobra zabawa. To dostrzeganie  niezwykłości w otaczającej nas rzeczywistości, to zgoda na pomyłki i dystans do samego/samej siebie. Czego chcieć więcej? :)

Fotorelacja na Facebooku https://www.facebook.com/dosiebie/photos/?tab=album&album_id=1165363140224405

Już na etapie rekrutacji chętnych było blisko dwukrotnie więcej niż zakładanych miejsc.

Z tego powodu prowadząca warsztat – trenerka i psycholożka – Ewa Kruchowska z Gabinetu „Do siebie” wraz z organizatorkami z KsiążKAwiarni Rezerwat podjęły decyzję o powtórzeniu warsztatu!

Jeśli więc nie zdążyłaś zapisać się na miniony warsztat, lub też nie mogłeś wziąć udziału w tej edycji, a masz ochotę kreatywnie spędzić dwie godziny – kolejna okazja już …

9 grudnia o godzinie 18.00!

oczywiście w KsiążKAwiarni Rezerwat.

Tym razem nie może Cię zabraknąć!