Ruszamy z rekrutacją na warsztaty WenDo dla nastolatek! (14-17 r.ż.)

rekrutacja trwa do 1 czerwca – decyduje kolejność zgłoszeń

 

To niepowtarzalna okazja by dać swojej córce poczucie siły, pewności siebie i bezpieczeństwa!

– naprawdę warto

 

 

Czym jest WenDo?

WenDo oznacza „drogę kobiet” – to powstała w Kanadzie technika samoobrony fizycznej i psychicznej dedykowanej kobiet i dziewczynek. To dwudniowy warsztat na którym odkrywamy i wzmacniamy siłę dziewczyn. Uczymy się prostych i skutecznych technik samoobrony fizycznej (kopnięcia, uwolnienia z przytrzymania, ciosy) i psychicznej (asertywność, świadomość własnych praw i potrzeb, stawianie granic). Rozmawiamy, bawimy się i wspieramy.

Czy WenDo to wf, terapia? :)

WenDo nie wymaga specjalnej sprawności fizycznej (mogą brać udział także dziewczynki z niepełnosprawnościami) nie jest też terapią, ani grupą wsparcia. To warsztat który wzmacnia poczucie pewności siebie, swoich praw i granic.

Organizacja

Warsztat trwa dwa dni po 6h każdy – czas mija niepostrzeżenie, na aktywnych zajęciach, dyskusjach, zabawach i nauce samoobrony.

Miejsce: Nowy Targ

Koszt: zależny od ilości uczestniczek około 400-500 złotych za dwa dni warsztatu [jeśli znasz nastolatkę, która skorzysta z warsztatów a jej sytuacja finansowa nie pozwala na pełną odpłatność za uczestnictwo – skontaktuj się, wspólnie znajdziemy rozwiązanie]

Czas: ustalimy dokładny termin, gdy uzbiera się grupa warsztaty mogą odbyć się w weekend, w wakacje (od końca czerwca) /lub jesienią

Ilość uczestniczek: minimalna 6, maksymalna 12 (w tej chwili 3 miejsca są już zajęte), wiek 13-17 lat

 

Prowadząca: Ewa Kruchowska – certyfikowana trenerka WenDo, psycholożka i psychoterapeutka

Pytania? Chęć zapisu?
– zapraszam do kontaktu – 600-176-854 -Ewa Kruchowska

Podaruj bliskiej Ci nastolatce wartościowy i cenny prezent: poczucie siły, bezpieczeństwa i wiary w siebie

 

FB:https://www.facebook.com/events/545360606474206/