Relacja z Nocy Szkoleń
w Nowym Targu

W tę sobotę, wraz ze zmierzchem w 24 miastach polski 2400 uczestników i uczestniczek wzięło udział w krótkich warsztatach i szkoleniach.

Dlaczego Noc Szkoleń?

W nocy, gdyż w ciągu dnia nie mamy na to czasu!
W nocy lubimy robić różne, niestandardowe rzeczy!
W nocy zazwyczaj robimy to, co lubimy najbardziej!

W tym roku po raz pierwszy na mapie miast biorących udział w inicjatywie pojawił się Nowy Targ – z inicjatywy specjalistów i specjalistek  Gabinetu Pomocy Psychologicznej „Do siebie” oferującego dwa bezpłatne szkolenia.

„Spokojnie to tylko stres” – szkolenie prowadzone przez starszego trenera kompetencji miękkich Arkadiusza Marczyka przyciągnęło na salę blisko 30 osób. Dowiedziały się one jak działa mechanizm stresu, co wpływa na jego poziom oraz przede wszystkim jak obniżać jego dezadaptacyjny wpływ. Osoby uczestniczące aktywnie brały udział w szkoleniu, dzieliły się wiedzą i doświadczeniem. Entuzjastyczne opinie po zakończeniu szkolenia były miłym zakończeniem spotkania.

Po stresie przyszedł czas na „WenDo – warsztat asertywności i samoobrony dla kobiet i dziewczynek” prowadzony przez psycholożkę i trenerkę WenDo – Ewę Kruchowską. Zajęcia już w fazie rekrutacji wzbudzały duże zainteresowanie i odbyły się w pełnym zakładanym składzie. Uczestniczki ćwiczyły samoobronę fizyczną i psychiczną, a także uwalniały głos. Jak zwykle towarzyszyła nam wielka energia i siła. Aż miło pomyśleć, co działoby się na pełnym 12 godzinnym warsztacie WenDo. Wierzymy, że już niedługo pojawi się ku temu okazja. Osoby zainteresowane uczestnictwem w pełnym WenDo prosimy o kontakt psycholog@ewakruchowska.pl.

Noc Szkoleń już za nami, ale nie zasypiamy (gruszek w popiele) – 18 listopada w KsiążKAwiarni „Rezerwat” – odbędzie się warsztat z technik „Kreatywnego myślenia” – prowadzony przez psycholożkę i trenerkę – Ewę Kruchowską Szczegóły niebawem – ale już teraz serdecznie zapraszany.